| Rares2k17 a întrebat:

Am un p10 lite si este zgariata partea din spate, acea sticlă, oare poate afecta displayul sau sezorul de amprentă?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Dacă tot il ai de ce nu probezi să vezi dacă funcționează amprenta?
Display nu văd de ce să afecteze. Problema e dacă "zgârietura" e din cauza trântelor cu cimentul.
Atunci...da, poate afecta telefonul.
Cât ai dat pe el?

| Rares2k17 explică (pentru gelu1970):

Am făcut schimb cu un j5 2017 care nu avea nimic oare mi am luat țeapă?

| gelu1970 a răspuns (pentru Rares2k17):

Habar nu am.
P 10 lite e mai bun.
De asemenea, așa cum am spus, e important cum a fost utilizat telefonul și "tratamentul" ce a avut.