| Foca99 a întrebat:

Heii :* am un iphone 4 si sticla de pe spate e destul de zgariata si arata rau.Se poate schimba acea sticla? Daca da, cam cat costa? :*

Răspuns Câştigător
| icerock77 a răspuns:

Da,se poate si chiar ieftin...multi ar vrea original dar efoarte bun una fake care ajunge la 100 lei 200 pe acolo
nu exista nici o diferenta, daca stau sa ma gandesc poate chiar mai ieftin, daca te duci la Istyle te costta 500 lei dar asa gasesti la 1 milion sau chiar 50 70 lei