| IonutPetre12 a întrebat:

Am un s10+ care a venit cu folia din fabrica.Azi cred ca s-a zgariat folia si se vede ciudat ecranul acolo.Se vede ca si cum ar fi zgariat displayul.Pot sa-l repar cumva cu ceva?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La el ai scris intrebarea?

| Intruder19 a răspuns:

Aia e o folie din plastic pe care o poti da jos.

| MagicOneT a răspuns:

Da, se poate schimba, de reparat, nu cred ca ai cum. Se gasesc pe internet suficiente folii pentru S10, singura chestie, sa fii atent sa fie compatibile cu senzorul de amprenta de sub ecran, sa nu ai surprize dupa.
Ai aici una recomandata chiar de producator: https://www.gsmnet.ro/......g973ctegww

| Dandinelle a răspuns:

Folia din plastic, cu care vine din fabrica este doar pentru transport, are rol protectiv doar pentru asta. Daca vrei ceva serios, cauta si vei gasi, folie din sticla, este foarte rezistenta si nu lasa urme, zgaraiturile raman minime si nu se sparge asa usor daca-l scapi.