| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Note 10 Plus și s-a crăpat displayul pe margine (acolo unde sunt butoanele de aprins volum, reset, stingere etc)... Întrebarea mea este dacă se poate întinde pe tot Displayul telefonului mobil și sa devina astfel imposibil de folosit!? Cine a fost în situația mea!?

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Depinde foarte mult. De obicei daca crapatura s-a dus spre alt colt al ecranului si "s-a incheiat crapatura" nu pra mai poti avea alte probleme. Doar in timp poti vedea pentru ca ecranul lucreaza la diferente de temperatura sau anumite tensiuni (in buzunar)