| Lidiaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4 căruia i s-a spart display-ul. M-am interesat la serviciile GSM cat ar putea sa coste un display cu tot cu montat si e foarte scump(6 milioane si ceva), așa ca am început sa ma uit si pe internet ca poate găsesc mai ieftin si chiar am găsit. Pe eBay cu 3 milioanne si ceva plus livrarea gratuită din Honk Kong. Dar întrebarea este: sa am încredere? Adică mi se pare un preț mult prea mic, o fi original? Si chestia cu transportul gratuit tocmai din Honk Kong mi se pare ciudata. Va rog ajutatati-ma! Mersi!

4 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Pai daca vine din Hong Kong la ce te astepti? Chinezerie.
Keep digging.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici pe negru http://bit.ly/1GOO6ln costa 579 lei, daca vrei black mist atunci aici http://bit.ly/1kyM7Hl costa 627 lei Garantat original, transport gratuit, intr-o zi ajunge prin curier rapid.
Nu te risca sa iei de la chinezi, poate fi replica.

| Lidiaaaaaaaaaaa explică:

Da mai, ziceți voi ca chinezii dar ei fabrica astea

| Lidiaaaaaaaaaaa explică:

Si le trimit aici in România, am mai întrebat si mi.au zi ca așa costa acolo si nu chinezărie, dar mno. Inca nu stiu sigur