| Biiiancaa a întrebat:

Am un Samsung galaxy S4 si nu imi merge play store-ul. Se deschide dar imi spune ca nu am conexiune la intenet, desi am, si apas pe lupa de cautare si nu ma lasa sa scriu, ce pot sa fac? Repedeeeeeeeeeeee va rog!

11 răspunsuri:
| Vlad_Marian_1998 a răspuns:

Pai poate nu iti merge internetu sau nu iti este activat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motivul este:
Ai un telefon bun de nimic. Cine te-a pus sa-ti iei un rahat de S4?

| TheCosmin02 a răspuns (pentru anonim_4396):

Rahat e telefonul tau s4 e unic pentru functiile care le are pentru senzori

si Samsung e cea mai buna firma la momentul asta

| TheCosmin02 a răspuns:

Si eu am patit asta cand aveam s3
fal sa revina la setarile din fabrica

si eu am s4(i9506) si n-am avut probleme de genul asta
poti sa ii faci copie de rezerva
si nu te lua dupa alti s4 e destul de bun dar fata de note 4...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TheCosmin02):

Eu nu am S4 laughing) si cea mai buna firma de electronice e Apple (Nu am nici Iphone) -.-

| TheCosmin02 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaaa ma cea mai buna e Samsung dar omul asta nu ne-a intrebat ce crezi tu despre porcariile alea de telefoane daca nu esti in stare sa dai un raspuns pentru intrebarea respectiva nu mai comenta dageaba
si nu mai rade atata ca nai s4 daca nai nici macar un s3-2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TheCosmin02):

laughing S3 am

| TheCosmin02 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bv e foarte bun si s3 si eu le-am avut si acum am s4 si in curand o sa ii iau note3 si da si Apple e bun dar mie imi place mai mult Samsung...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TheCosmin02):

Sincer, mie nu-mi place S4 nici S5, sunt mult mai usoare. Tata mi-a spus ca ce e greu are calitate.

| TheCosmin02 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta cam asa e dar nu mereu lui s4 i se potriveste 130 de g dar lui s5 immm

si da sincer sa fiu mi se pare mai solid s3 decat s4 (le am pe amandoua...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TheCosmin02):

S3-ul meu e mai greu decat S4-ul lui mama si S5 lu' unchiu meu. L-am masurat cu Iphone-ul lui tata, ala e mult mai greu laughing)