| LQ4DnyS a întrebat:

Am si eu o problema! Am un Samsung galaxy s2 si de un timp nu mai merge gmail-ul, si google play... Imi spune ca nu am conexiune la internet chiar daca se vede clar ca eu am. Am incercat si mai multe resetari dar nu isi revine... Akm folosesc un al "store" care se numeste Apdoide! E ciudat ca internetul, youtobe-ul merg, doar aplicatiile de la google nu merg. Daca puteti va rog sa ma ajutati! happy

Răspuns Câştigător
| Hapa_Vasy_1988 a răspuns:

Asa am avut si eu dar si-a revenit peste vreo 6 luni

1 răspuns:
| LQ4DnyS explică:

Hello am rezolvat problema. Trebuie sa descarcati sistemul de la s2 si cu Odin sa i-l instalati din nou si isi revine. :-)