| oceanoflove a întrebat:

Am un Samsung j3 si am nevoie de o aplicatie care sa-mi mute aplicatiile pe cardul de memorie, intrucat am incercat mai multe si nu mutau nimic.

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Majoritatea aplicatiilor nu se pot muta pe un card. Asta e problema telefoanelor mai vechi cu spatiu de stocare mic ( 8gb, 16gb ). Memoria se va umple la un moment dat si nu prea poti sa faci nimic. Ce poti sa muti ca sa eliberezi spatiul sunt pozele, videoclipurile, muzica.

| Alex_Alex's_2002 a răspuns:

Trebuie să cumperi card de clasa 10 ca sa meargă sa muti aplicatii pe card