| Biiuu a întrebat:

Am un telefon Allview p6 pro si vreau sa ii schimb tonul de apel cu o melodie descarcata de mine. Am intrat in setari, la muzica, am incercat la fiecare contact dar de fiecare data imi suna melodia prestabilita de telefon. Eventual, imi suna alta, daca alegeam una dintre cele deja dispuse de telefon. Ceva idei?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Setari-Profil-General-Sonerie. acolo dai adauga sau cv de genu alegi melodia dai ok. Daca nu merge e ceva bug. dai o resetare generala. 100% trebuie sa mearga daca e totul in regula cu softul.