| Cucu_Marian_2000 a întrebat:

Am un telefon care i-am activat antifurtul din greseala "nu stiu cum"
Cum il pot dezactiva daca nu stiu parola?

Răspuns Câştigător
| Mirris a răspuns:

Daca introduci prea multe parole incorecte o sa ti se ceara sa raspunzi la niste intrebari si daca stii raspunsurile corecte ti se va debloca telefonul insa nu toate telefoanele sunt la fel, daca nu atunci du-l la service

3 răspunsuri:
| Mirris a răspuns:

Ar trebui sa ai niste intrebari de securitate la care numai tu stii raspunsul la ele.Acum depinde de telefon in parte.

| Cucu_Marian_2000 explică (pentru Mirris):

Este un ecran de deblocare cu numere

| johnnny123 a răspuns:

Sigur este telefonul tău? Nu de alta, dar nu prea poți să-l parolezi "din greșeală", procesul necesită câteva operațiuni.