| z0r3Ns3n a întrebat:

Am un telefon Galaxy S4 si nu stiu cum sa il deblochez... Am uitat modelul si numele de utilizator si parola... Mai e vreo sansa?
Ce fac?

Răspuns Câştigător
| berty13 a răspuns:

Nu iti fa probleme uitate la tutorialul asta http://www.youtube.com/watch?v=G77QEe-0Wfw vezi ca incepe pe la vreo 1 min si 35 de sec (1:35) sper sa reusesti! numa bine!

3 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Vezi ca trebuie sa te intrebe acolo ceva legat de contul tau de gmail parca, gen intrebarea de securitate(raspunde la ea)si iti permite sa umbli pe talefon iar..parca asa erahappy

| Orza_Robert-andrei_1983 a răspuns:

Trebuie sa il duci la un service am patit-o si eu

| DorinKta a răspuns (pentru berty13):

Este singura solutie. Este un hard reset. si sterge absolut tot din memoria telefonului. Am patit-o cu un s3 si tot asa am rezolvat situatia happy berty13 merita funda pentru raspuns