| Lusca1995 a întrebat:

Am un telefon honor Huawei 7 dar nu merg datele mobile, abia l-am luat, am activat toate setarile de net tot, stie careva problema?

2 răspunsuri:
| Sunny32 a răspuns:

Da-i restart, daca nu, incearca maine. Sau daca nu, reseteaza-l..Ca nu cred ca daca i-ai da restart, s-ar rezolva. Si telefonului meu nu-i mergeau datele, dar am incercat a 2- a zi, si au mers.

| anonimg a răspuns:

Trebuie sa contactezi serviciul de relatii cu clientii de unde ai luat cartela. Bine este sa ii suni dupa alt telefon si cartela/abonament, iar pe celalalt sa il tii langa tine.