| cristiandaraban a întrebat:

Am un telefon Lenovo a806, am pe el instalat kingroot si de cateva zile imi tot apare ceva gen ca o aplicatie poate contine virusi asa ca te rugam s-o stergi. (chestia asta era in engleza). Eu am sters-o. Acea aplicatie s-a dovedit a fi SYNCit iar acum nu merge google play-ul, Youtube-ul si nici nu pot da sync la conturile de google. Ma poate ajuta cineva cumva sa fac rost de acea aplicatie?

1 răspuns:
| AKH404 a răspuns:

Nu te panica. Ai dat sa iti verifice google aplicatiile. Si iti apare ca ai root si sa-l dezinstalezi. Keep calm.