| Andreea555012 a întrebat:

De câteva zile nu mai merge Google Play-ul. M-a conectez la wi-fi si dupa ce deschid Google Play apare eroare server. Am încercat si cu MB-tii pe care ii am pe telefon dar tot la fel zice. Alte aplicații cum ar fi Facebook si YouTube merg doar Google Play nu merge. Va rog Ajutați-ma. Multumesc.

4 răspunsuri:
| xBesTLifeX a răspuns:

Intra la Aplicatii sau Gestionare Aplicatii, depinde ce Android ai, si cauta acolo Magazin Play, dai Sterge Datele si Dezinstaleaza Actualizarile, ar trebui sa iti mearga dupa, daca nu dai Resetari din Fabrica la tel.

| Andreea555012 explică (pentru xBesTLifeX):

Am șters datele si actualizările la google Play

| xBesTLifeX a răspuns (pentru Andreea555012):

Atunci nu stiu, scuze ca nu te-am putut ajuta

| Andreea555012 explică (pentru xBesTLifeX):

Nu-i nimic. Mersi oricum.winking