| Bionicle a întrebat:

Am un telefon Microsoft Lumia 435 Dual SIM si mi se descarca repede.Trebuie sa instalez o aplicatie care sa impiedice descarcarea rapida a acestuia?

Răspuns Câştigător
| Petrick1 a răspuns:

O aplicatie buna ar fi baterie doctor

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca trebuie sa-i schimbi softul sau bateria. Te mai poate ajuta dezactivarea internetului (date mobile si/sau WiFi.).

| Bionicle explică (pentru Salontanul):

Eu asta si fac, tin pana si wi-fi-ul dezactivat ca sa nu mi se descarce foarte repede.Dar ce soft sa schimb?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Bionicle):

Sistemul de operare al telefonului: Windowsul.

| Bionicle explică (pentru Salontanul):

Si stii cum ar trebui sa fac asta?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Bionicle):

Se rooteaza telefonul si apoi trebuie sa ai sistemul necesar telefonului tau si-l instalezi. http://www.go4it.ro/......-14900317/