| BlackEdition a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor la o intrebare, de ceva vreme pozele din telefon nu se mai vad, apare un patratel gri spre negru pe imagine, am un Microsoft Lumia 640Lte, si un card de 32 Gb, daca fac acum o poza si inchid telefonul si il deschid, acea poza dispare, cand instalez o aplicatie, se descarca si cand e vb de instalare, nu se mai instaleaza, spatiu pe card am 22Gb iar pe telefon 1, 5Gb..care e problema aici..cardul sau telefonul..de-mi dispar pozele dupa inchidere sau cu aplicatiile?

1 răspuns:
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Cardul e magnetizat scoate cardul si formateaza-l cu un card reader in calc daca nu merge sa il formatezi schimba cardul