| anonim_4396 a întrebat:

Am un video pe care vreau sa il trimit pe Facebook si zice ca e prea mare. Are 4 minute si nici pe Instagram nu ma lasa. Si nici prin bluetooth ni merge. Ce pot face?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Bula
| Bula a răspuns:

Converteste-l in format mp4.
Va avea o dimensiune mult mai mica si va fi acceptata.

| ÄndrëÿCoolZ a răspuns:

Randeaza-l!

| acsva a răspuns:

Taie l si trimite l în 2 părți...

| Rimidalvv a răspuns:

Daca vrei sa il trimiti unui prieten foloseste filseshare, http://www.fileshare.ro/

| FaraNume1245 a răspuns:

Ori il incarci pe un site de unde sa-l downloadeze, ori il pui pe YouTube si le dai link-ul.

| SilviaDulcik a răspuns:

Când zice că e prea mare se referă la dimensiunea fișierului, nu la perioada de filmare. Cel mai bine ar fi să îi faci encode în H264, cu un bitrate de 3000 kbps.