| Fefe2009 a întrebat:

Am vazut intr-un magazin un telefon insa nu m-am interesat cum se numeste stiu doar ca e Nokia este cu ecranul negru complet are o marginuta alba si pe spate tot e alb. Dau funda raspunsului corect.

7 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cel mai probabil e un Nokia lumnia 520 http://s20.postimg.org/kohof688d/nokia_lumia_520_white.jpg

| TheCosmin02 a răspuns:

E o porcarie ala
daca vrei ceva cu ecranul complet negru si sa fie si bun ia-ti s4 black edition

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Nokia lumia 520, bafta! happy

| anonimg a răspuns (pentru TheCosmin02):

Bine ca n-ai zis iphone 6 sau altceva mai scump.
E diferenta de 1 mie de lei intre lumia 520 si s4 de care zici tu, si nu e diferenta doar de 10 lei.

| Fefe2009 explică (pentru OldSoul):

Imi pare rau dar este asemanator cu acesta este un pic diferit.

| OldSoul a răspuns (pentru Fefe2009):

Cauta Nokia lumnia, nu avem de unde sa stim exact ceea ce ai vazut tu, sunt multe modele, dar eu zic ca asa ai cea mai mare sansa sa aflii ce model e.

| TheCosmin02 a răspuns (pentru anonimg):

Daca vrei ceva bun ia-ti cava Samsung daca vrei la pretul ala ia-ti galaxy trend lite
sau s3 (mai scump) si s2 e bun fata de lumia ala