| oceanoflove a întrebat:

Am vazut la unele telefoane atunci cand primesc notificari sau mesaje le apare la una din camerele frontale un blit albastru/purpuriu. Exista vreo aplicatie pentru treaba cu blitul colorat sau chiar daca exista este compatibila doar cu anumite telefoane?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauta in magazin play

| anonimg a răspuns:

Funcția se numește "led notificări". Există la aproape toate telefoanele. Dacă producătorul a pus acest led, te poți bucura de el; dacă nu a pus, atunci când tu nu ai cum să-i pui. Este un led special, și nu este blițul de la camera din față.

| oceanoflove explică (pentru anonimg):

Am cautat aplicatii dar tot ce am putut gasi este doar o aplicatie care atunci cand primesc notificari camera frontala lumineaza ca o lanterna (alb) timp de 2 secunde, dar pentru blit colorat nu am gasit.

| Catrice a răspuns:

Te întorci în timp cu cinspe ani în urma și-ți iei leduri mici de lipit pe telefon.