| Eugeniusu a întrebat:

Am vazut pe youtube intr-un video' jocul GTA3 pe telefonul Samsung Galaxy Y GT-S5360. Eu am acelasi model, doar ca mie nu-mi merge jocul GTA3. Adica il pot descarca normal, dar cand intru in el se face ecranul negru timp de 5 secunde si iasa din joc pur si simplu. Nu stiu ce sa-i fac, cum sa-l fac, cum sa-l descarc. Cine stie cum sa-l descarc si cum sa-l fac sa-mi mearga, primeste funda plus vot si ce vreau el... Dar vreau sa-l fac sa mearga' pentru ca se poate dar eu nu stiu cum. Am inteles ca este un program pentru jocurile 3D, pentru ca telefonul meu e posibil sa nu-l deschida jocul ca-i 3D. Astept raspuns, multumesc!

1 răspuns:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,inearca sa-l iei dupa alt site de jocuri cu android si sa scrii ce telefon ai s-ar putea ca tu sa fi loat un joc cu rezolutia prea mare si de aia nu-ti mergeahappy