| noobie a întrebat:

Am si eu o problema cu sims freeplay pe galaxy s2plus. Descarc jocul, se instaleaza, intru in el, se descarca continutul, iar cand s-a termiat, imi iese din el pur si simplu. Am mai jucat jocul asta (pe alt telefon) si nu mi-a facut asa. Vreau sa stiu daca exista vreo posibilitate sa il fac sa mearga sau nu. Ma poate ajuta cineva? Multumesc aticipat

5 răspunsuri:
| TutorialsGaming1000 a răspuns:

Ai incercat sa dai un factory reset? Sau macar un wipe cache partition. Ca sa faci asta, opreste telefonul iar dupa ce se inchide tine apasat: butonul de power + volume up + butonul de jos, cu care dai back.

| noobie explică:

Am resetat telefonul. Am instalat si descarcat jocul de 3 ori. Am intrat si in setari sa sterg cache si tot la fel imi face. Se descarca continutul si dupa aia imi iese din el. (Nu e problema de memorie, am 2.5Mb liber in telefon+ 4Mb card)

| noobie explică:

Gb, pardon!

| noobie explică:

Ma poate ajuta cineva? Dau funda!