| anonim_4396 a întrebat:

Am wirelles la scoala dar cu parola! Am aflat parola, o colega de a mea baga parola si se conecteaza imediat... in cazul meu imi spune ceva de caractere 0-5... sau de caractere hexazecimale.
repet : bagam ambele aceeasi parola! la ea merge iar la mine nu! de ceeeeeeeeee? sad.
Am un BlackBerry. stiti care e problema?

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Unele modele de BlackBeryy nu sunt compatibile cu unele Routere Wirelles de la noi.Incearca sa vezi daca iti dace la fel si la alt Router Wireless.O alta optiune e sa deselectezi la Network -Mobile data Of sau Pachete de date. Only Wireless -On. porneste si Opreste Fligt (On-Off). Incearca sa te conectezi doar tu colega sa Opreasca telu sa vezi daca face la Fel.O ultima solutie ar fi sa Resetezi Tel -Trebuie sa stii ca unele Modele de tel au probleme cu Wirelessu. Intra pe Forum la ei sa vezi ca e o Problema.

| Bubbb a răspuns (pentru Danysan):

Deci mie imi cere WEP KEY... atunci cand vreau sa ma conectez.