| AnnaLuuv a întrebat:

Are cineva Alcatel X-Pop? As dori sa il achizitionez dar inca am ceva dubii. Doresc parerile celor ce au acest telefon. Multumesc!

2 răspunsuri:
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Nu este unul din cele mai bune telefoane pe care sa le poti cumpara, la acelasi pret mai bine iti iei un Samsung sau altceva, nu chiar Alcatel, nu cred, parerea mea ca este un telefon prea bun, succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca mi l iau peste cateva zile, la pretul pe care il are e printre cele mai bune, adica dual core, display mare, si Alcatel a evoluat mult