| edyyy33 a întrebat:

Ce parere aveti despre Alcatel One Touch 991si Motorola Defy mini? As vrea sa imi achizitionez unul dintre ele si nu stiu care. Merci! P.S. As dori un raspuns clar de la cineva care are un telefon din acesta.

Răspuns Câştigător
| DARCEINGEĂL a răspuns:

Bani aruncati pe "geam" pentru niste jucarii.
Ti-as recomanda un Allview P5 mini cel mai un telefon la 600 lei dupa parerea mea. Uita-te pe youtube la jocuri sa vezi ce bine ruleaza. Are 4 inchi, procesor 1gh cortex a9.

7 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Praf ambele.

| vladelvis a răspuns:

Mai bun este Alcatel ot 991, deoarece procesorul este mai bun, ecranul de 4 inches vs 3, 2 inches, in rest ar fi la egalitate, eu as alege Alcatel ot 991!

| Madutzza98 a răspuns:

Niciunul! Mai bine iti iei un iPhone 5 si gata laughing

| charleslouboutin a răspuns (pentru Madutzza98):

E o prostie sinistra telefonul ala si costa si o caruta de bani! Deci cumpara-l tu.

| Madutzza98 a răspuns (pentru charleslouboutin):

L-am cumparat deja laughing)

| charleslouboutin a răspuns (pentru Madutzza98):

Felicitari, inseamna ca nu te prea ajuta creierul. Deci exact ce spuneam. Sa-l stapanesti sanatoasa.

| bogdan0703 a răspuns:

Alcatel OT- 991 la pretul de 350 ron +GRATIS: HUSA PIELE, CASTI, INCARCATOR, CARD 2 GB
In stare perfecta de functionare, arata foarte bine (i-am pus si folie de protectie) este blocat in Orange + 1 an jumate de garantie.
email: bogdi0703@yahoo.com