| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva Allview X2 Soul mini? Cineva? Oricine?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

***Ai setat pe cont sa nu poti primi mesaje private!***

Raspuns:

1) Telefonul raspunde FOARTE bine in jocuri si aplicatii, pentru doar 1 GB RAM.
2) L-am avut pe alb, iar marginea aurie nu face decat sa-i scoata in evidenta design-ul deosebit (este prea tare!). Acesta este foarte subtire, ceea ce reprezinta un avantaj.
3) Nimic de reprosat, nici macar un pic de incetinire cand faceam "slalomuri".
4) Oricui, oricand.
5) L-am oferit cadou, tinand cont de faptul ca era nou, iar persoana respectiva inca se mai bucura de el la capacitate maxima. (Laudandu-l cu fiecare ocazie.) Parerile sunt impartite, de la o tabara la alta, insa nu trebuie sa te iei dupa ei. Cei mai multi comentatori sunt niste frustrati care se plang ca li s-a spart display-ul fiindca le-a cazut de la etajul 2.

P.S: Urmeaza sa-mi iau un AllView X2 Soul, cat de curand. happy

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Am avut telefonul respectiv. Daca doresti sa afli ceva despre el... iti vei primi raspunsul in mesaj privat tinand cont de faptul ca nu scriu doua raspunsuri intr-o singura intrebare.

| anonimspecial a răspuns (pentru Ronnix):

Ok
Multumesc mult!
Dar toate astea erau pentru varianta mini, nu?

| Ronnix a răspuns (pentru anonimspecial):

Exact.