| marius22x a întrebat:

As dori sa achizitionez un telefon Huawei, insa sunt indecis. Huawei p30 sau Nova 5T.
Precizez ca nu vreau telefon curbat. Va mulțumesc

5 răspunsuri:
| ScafandruInDesert a răspuns:

Acelasi procesor, cam acceasi baterie si incarcare rapida.P30 are avantaj ca are OLED si camere Leica dar si 5T face poze decente.totul ajunge pana la buget 2200 ron vs 1500 ron.cam asa erau pe eMAG

| gelu1970 a răspuns:

P30

| cristian112233 a răspuns:

Salut, ambele sunt ok, insa as merge pe P30

| JicaContra a răspuns:

Sigur, ia Samsung
Huawei o sa ramana SIGUR in curand fara Android, mai ales la cat de pornit e mr Trumpy anti-china in momentul asta matret
https://www.xda-developers.com/google-revoke-huawei-android-ban-blacklist/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P30 a-si alege eu. Imi place mai mult ca astept și face niște poze excepție. Ambele sunt bune, tu cumperi ce vrei, dar s-a nu regreti mai apoi.