| Kamikaze0150 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon bun. Sa aiba un ecran destul de mare, sa fie foarte bun pentru jocuri si sa fie la un pret convenabil. Pe care mi-l recomandati?

9 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Acesta ar fi o varianta convenabila http://tehnoinfo.ucoz.net/......e/5-1-0-10

| craciunionutvladpassatdouasutecincizecisidoi a răspuns:

Eu iti recomand un Samsung galaxy s4(black or white) cu 16 gb memorie interna si 2 gigarami! Telefonul se misca foarte repede si daca ai instalate 30-40 de jocuri pe el! Ecranul este mare, potrivit spun eu, si merge super, nu o sa ai probleme cu el, si stiu pentru ca si eu am avut unul! Pretul este de 1.500 de lei si te tine ff mult bateria!
Iar daca este prea scump, iti recomand un Samsung galaxy core, este foarte buna, ecran mare, memorie destula numa perfecta pentru jocuri si te tine mult bateria! Si este intre 600 de lei si 1.000 de lei! Iar procesorul se misca foarte repede pentru ca ii telefon scos de doar 4 luni pe piata!

| Eduard619 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D245CBBBM/ eu recomand un xperia z2...este tot ce vrei de la un telefon
Camera de 20.7 mp
Quad-core 2300
Rezolutie 1920 x 1080
Display de 5.2 inch

| AlexandraCristina98 a răspuns:

Huawei Ascend P6 sau P7, eu am P6 si este foarte bun.

| Aria1Devraux a răspuns:

Iti recomand Iphone 4 sau 4S.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pret convenabil? Allview p5 quad(il am si e destul de bun...intereseaza-te de el si cumpara-l..nu o sa iti para rau), Allview x1 soul, Samsung galaxe ace 4, Samsung galaxy s3.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Întâi precizează ce sumă ai disponibilă, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.