| purex a întrebat:

doresc sa ma specializez in viitor la sectia fotografie si voi avea nevoie de un aparat foto. Mi-as dori sa fie destul de bun, nu prea complicat si la un pret convenabil. Ati putea sa imi recomandati ceva?

4 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Iti recomand aparatele Nikon.

| mihaibrasov a răspuns:

Un Canon pana in 500-600 de lei e foarte bun. (ex. Canon a550 sau alte modele asemanatoare).

| piktor a răspuns:

Daca vrei sa te specializezi in foto banuiesc ca ai nevoie de un dslr
un Nikon d90/d5000 sau Canon 450d cred ca ti-ar satisface momentan nevoile. oricum dupa 2-3 ani schimbi aparatura
ca obiective, cel din kit si un all around ( http://www.f64.ro/......porat.html ) sunt foarte ok in pretul lor

| FuunkiiieDoll a răspuns:

Pai...toti stim ca cele mai bune firme de aparate foto sunt: Canon sh Nikon love struck
dar sunt sh mai scumpe.straight face
. daca vrei ceva mai ieftin poti sa iti iei un aparat Sony...il am sh eu.sh face poze destul de bine.sh imi place love struck