| vlad838 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un telefon nou, deoarece cel actual (Xcover 1) a inceput sa mearga greu, sa se blocheze si spatiul intern de stocare este prea mic.
Bugetul ar fi undeva pana in 900 de lei. As vrea un telefon care sa fie cat de cat rezistent, adica sa nu se sparga la cel mai mic soc sau sa se zgarie imediat. Pana acum am vazut un Xcover 2 si un Allview v1 viper. Din cate am auzit ar fi bine sa-mi iau un telefon quad-core in loc de dual-core, in special pentru jocuri. Totodata, vreau sa mentionez ca as vrea unul nou, nu folosit.

Răspuns Câştigător
| MetrixAndrei a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DX4VZBBBM/ uite, s3 e
90099 Lei (y)

4 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Îți recomand un Nokia Lumia sau un Samsung galaxy s2 plus.

| Bursuc_Geo_1988 a răspuns:

Http://m.emag.ro/......LLBBBM/... Acest telefon il am si e foarte bun... citeste descrierea. Daca il vrei, cumpara-l acum pentru ca se va scumpi la 999.9 lei, cum l-am luat eu sau la 1199.9 lei. p.s. iti da si acumulator extern gratis, care costa 99.9 lei. Sper ca ti-am fost de folos... Funda :D;)

| diablo2 a răspuns:

Xcover 2 sau LG G2 mini e quadcore g2 mini

| Bursuc_Geo_1988 a răspuns:

LOL! Nu esti deloc priceput in domeniul,, telefoanelor".