| HitmanTM a întrebat:

As vrea sa dau la schimb un Samsung galaxy trend lite nou de vreo 2-3 luni si un HTC hd7 le-as da pe un iphone sau samaung mai noi. care se pricepe as dori sa-mi zica ce telefon as putea primi. fara diferenta de bani si sa-mi zica si daca mai dau 2 milioane diferenta de bani. funda

1 răspuns:
| Rockat a răspuns:

Poti sa le dai pe un Samsung Galaxy S3 la mana a doua sau pe un iPhone 4s la mana a doua fara ceva diferenta. Asta dac atelefonale tale sunt in stare buna.