| DanutzzaMaria99 a întrebat:

As vrea sa fac multe provocari imi puteti da o lista? Sa fie gen chubby bunny sau bolul cu apa si matura ca la doza de has. Funda si voot!winking

2 răspunsuri:
| Mitzac a răspuns:

Broominglaughing

| VIVIANA12 a răspuns:

Da-mi si mie channelul tau!
provocari:sa faci calegeul cu sare si gheata
sa te bati cu apa\sa iti torni o galeata cu apa in cap {apa calda}
sa iti vopsesti fata in negru ssau ce culoare vrei tu da sa te vopsesti pe jumatate si sa iesi pe strada!
P.S:si eu fac un vlog uite channelul meu:https://www.youtube.com/channel/UCyHAFZdYmz7EUiXVkoAAm5Q
SUCCES!