| Teo_8202 a întrebat:

Buna tuturor.Am in lista idu baiatului care imi place foarte mult. Dar cand intru pe messenger el iese sau se pune pe invizibil. Oare de ce? Imi puteti dau un sfat.Fonnda si restul voot.

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Fa si tuh asa :Cand intri pe mess intra cu invis si vei vedea,) daca din cauza tah iesehappysi cand esti pe inv intra pe el si daca iese inseaman cai rusine de tinehappy

3 răspunsuri:
| Anna_9116 a răspuns:

Pai... poate tu il stresezi cand vb cu el sau asa... adica prin asta trece o prietena de-a meastraight face si el incearca sa te evite
sau pur si simplu e timid si ii e rusina sa vb cu tinehappy

| VampireDeea144 a răspuns:

E timidtongue

| Teo_8202 explică:

P.s eu nu am vb deloc de cand am id lui cu el.