| nineinchnails a întrebat:

As vrea sa imi achizitonez un Samsung Galaxy S II insa am inteles ca bateria nu tine foarte mult! Daca are cineva cest model de telefon, imi poate spune daca e adevarat?

2 răspunsuri:
| HyenaV2 a răspuns:

Pai depinde... daca te joci pe el in continuu te tine vreo 2-3 ore. daca iti iei un Samsung trebuie sa ii cauti o baterie mai buna si sa tii luminozitatea la 10-30 %. screenmode-ul sa fie movie sau altceva, numai dinamic nu. cand nu te joci, powersaver tot timpul... si cam atat bafta

| drbugsy a răspuns:

Depinde pentru ce il vei folosi mai mult.pt conversatie doar, tine 2-3 zile. daca merge si netul atunci c-am o zi
eu folosesc s2 de 8 luni si sant multumit.ai grija la formatarea bateriei noi