| dublud a întrebat:

Are cineva samsung galaxy ace? Cum e, adica sacadeaza merge bine facebookul aplicatiile, netul camera, am inteles ca bateria e slabuta, e adevarat? big grin si daca da aproximativ cat tine ca samsung galaxy S tine maxim o zii... multumesc Funda :*

Răspuns Câştigător
| Alexandra9595 a răspuns:

Are tatal meu,e destul de ok,merge bine netu, numai ca folosind prea des aplicatiile ii cam mananca bateria, pe tatal meu il tine maxim 2 zile, daca sta si pe net si gps.

2 răspunsuri:
| DomnisoaraLove a răspuns:

BUNA EU AM sAMSUNG gALAXY aCE de 2 luni si cand il incarc tine cam 4 zile. In rest netu, camera si toate aplicatiile functioneaza bine, daca mai ai vreo intrebare trimite-mi un mesaj p privat.

| dreamhigh a răspuns:

Eu am Galaxy Gio si este foarte bun [ este asemanator cu Ace] camera este super chiar daca are doar 3.2, internetul merge ff rapida si nu necesita mult timp pentru a se incarca.intr-adevar daca se asculta muzica,se navigheaza pe internet,gps, etc. se consuma repede bateria, de exemplu, pe mine ma tina cam 3-4 zile cu tot cu umblaat pe internet, jocuri, etc :*