| Manole_Razvan-Cristian_1997 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon de pe phone.gsm, ce parere aveti despre acest site? Este in regula?

3 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Salut
Părerea mea e că nu trebuie sa folosești site de genul. Exista destule site de încredere și bune pentru telefoane : Altex, eMAG, PcGarage, Cell. Nu am mai auzit până acum de site ăla dar mi se pare ciudat totuși, nu merita sa riști atâția bani aiurea. Mai bine cumperi de la niste site deja cunoscute și 100% de încredere.
See youwinking

| Gabigabyi a răspuns:

Da.Este de incredere.