| PiticuS a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon pana in 1000 lei, initial ma gandeam sa imi iau un s3 de pe okazii dar a aparut Samsung galaxy s4 si mi-a atras atentia.Ce ziceti sa strang bani de un s4 sau sa iau acum un s3? S4 are ceva foarte diferit de s3 sau este asemanator?

Răspuns Câştigător
| WithoutName123456789 a răspuns:

Te sfatuiesc sa strangi bani pentru un S4, deoarece este mai performant ca si galaxy S3, are mai multe aplicatii si mai multe functii.

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Strangi pentru s4

| strangesura a răspuns:

Personal nu a merge pe Samsung dacă vreau un telefon de buget. Îți recomand un Acer cloudmobile s500 pentru 1000 de lei sau un Sony xperia s. Totuși dacă vrei sa alegi intre cele doua îți recomand s3. Diferența de performanta nu este chiar mare iar toată vrăjitoria din s4 cu smart pause și toate alea vor veni și pe s3.

| PiticuS explică (pentru strangesura):

Iti multumescwinking

| stroedaniel13 a răspuns:

S4 este mult mai performant decat un S3...dar este si mult mai scump.

Adica S3-ul il cumperi cu 1900 ron nou iar S4 cu 2600 ron, dupa cum il poti vedea si aici http://bit.ly/14gfoOr