| AlynDLT a întrebat:

As vrea sa imi iau un HTC One Mini... imi puteti da niste site.uri u de il gasesc mai ieftin? Funda Multumesc!

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

EMAG, Flanco, Altex, MediaGalaxy, Cel.ro, evoMAG, PCGarage.

| AlynDLT explică (pentru RareşTPUro):

Nu sunt ieftine. alea sunt preturi normale ma refer la preturi de sub 1000ron

| RareşTPUro a răspuns (pentru AlynDLT):

Nu gasesti telefonul nou-nout sub 1000 de lei. Daca vrei gaseste-l pe OLX sau oKazii.ro la mana a doua.

| Anymaryanamaria a răspuns:

Instaleaza olx acolo apasa pe telefoane si poti alege tu marca si pretul care ai vrea sa il aiba si apoi iti arata. PS nu se gasesc doar telefoane se gasesc si masin case laptopuri haine pamulci carucioare....de toate