| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa invat limba spaniola. M-ar ajuta foarte mult si niste site.uri unde gasesc lectii pentru incepatori.

Răspuns Câştigător
| Lola05 a răspuns:

Babbel.com
duolingo.com
Sunt foarte faine și user-friendly happy
Succes!

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Poti face cursuri cu plata la institutul Cervantes, din Bucuresti.

| Ivy86 a răspuns:

Da și eu as recomanda Duolingo dar trebuie sa cunoști engleza foarte bine. Toate cursurile și întrebările sunt din engleza în spaniola.

| Sagemi67 a răspuns:

Incearca aplicatia Duolingo, este super tare! Poti invata si alte limbi acolo..mergi treptat, mai intai lucrurile de baza (fructe, legume, expresii etc) succes!

| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

Ar trebui sa incerci Duolingo.
00ps asta au spus si altii :').
Succes!