| adela2012 a întrebat:

As vrea sa-mi iau o husa pentru telefon, dar nu stiu care este mai buna: cea care se deschide precum o carticica (fie intr-o parte, fie in sus) si este acoperit si ecranul cand o inchizi sau cea care imbraca telefonul, dar ecranul nu este acoperit?
Cea preacum o carticica mi se pare mai buna, deoarece este si ecranul acoperit si nu se poate zgaria la fel de repede, dar in acelasi timp mi se pare si cam incomoda cand vrei sa umblii pe telefon. Iar cea care doar imbraca telefonul, fara ecran nu mi se pare la fel de buna la protectie, deoarece touch-ul se poate zgaria mai repede ca nu este acoperit. Deci, ce ziceti?

3 răspunsuri:
| StaceyG a răspuns:

Daca tot zici ca nu iti place cea care acopera ecranul, atunci I-ati o husa care nu iti imbraca telefonul plus o folie pentru ecran asa nu se va zgaria.

| OnuOnulică a răspuns:

Iti recomand cea care se deschide precum o carticica!
Am avut si eu si mie mi-a protejat bine telefonul happy

| adela2012 explică (pentru OnuOnulică):

Da' nu te incurca atunci cand voiai sa umblii pe telefon?