| RadikalGamer a întrebat:

As vrea să-mi iau un telefon Android. Mă interesează display-ul să se vadă bine, să fie sub 4 inchi, să fie dual-core la 1 GhZ sau mai mult, placa video bună și camera să filmeze HD. Ceva recomandări?

Răspuns Câştigător
| KrEaThYvE a răspuns:

Allview A5 Duo este un telefon dual SIM destinat in special tinerilor si celor care vor sa se bucure de facilitatile oferite de un smartphone la un pret accesibil. Dotat cu un procesor Dual Core de 1, 2 GHz, display generos de 4" cu o rezolutie de 480x800 px, procesor grafic Mali 400 si functii utile datorate celui mai nou sistem de operare, Android 4.2.2 Jelly Bean, A5 Duo este solutia ideala pentru cei care isi doresc un telefon echipat pentru divertisment. Bateria telefonului rezista pana la 8 ore in conditii de functionare continua, pana la 10 ore in convorbire sau 10 zile in stand-by.
funda?

2 răspunsuri:
| ruby69 a răspuns:

Da la Allview A5 ma gandeam si eu, vreau si eu sa mi achizitionez unul uite aici un video :https://www.youtube.com/watch?v=YI6X9gFhnoE

| RadikalGamer explică:

Cred că o să-mi iau un Sony Xperia M...