| BezeaToxica a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 700 lei care sa tina, peste 1 an sa nu ma duc cu el la reparatii!
As dori unul cu display 4"- 4.5", 1GB RAM, o placa video buna, Procesor dual-core/quad-core, android 4.1 +. Nu vreau sa fie neaparat marci gen Samsung, HTC, dar nici o marca nou aparuta...

As da funda pe loc

5 răspunsuri:
| Senzaționalul a răspuns:

Alcatel one touch x pop.

| BACKaLx a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy fit e foarte bun

| loveyoumebaby12 a răspuns:

Eu am cumparat un Samsung Galaxy Young II...este foarte bune si costa 500 lei.Si nu l-am dus niciodata la reparat si are 1 an si ceva...