| Iasmina_Stoian_1996 a întrebat:

Atunci cand folosesc camera de pe spate imi apare un punct negru, ce pot face sa dispara?
P.s Am Samsung galaxy Note 3
Nu l.am trantit, doar l.am luat de pe pat si am observat acel punct.

8 răspunsuri:
| Shoot97 a răspuns:

Off: Da poti, aruncal de pamant si cumpara altul laughing.
on: Slabe sanse, din intamplare, telefonul este aproape nou corect?
Ce iti recomand si recomand tuturor, alta marca, mai nou telefoanele sunt facute la cantitate, daca intelegi ce vreau sa spun happy Incearca modele mai vechi de telefoane poate ramai surprins cum merg, am avut s6 recent aproape ultimul model de la Samsung (inca nu se vorbea de s8 era doar s7) si sa se blocheze? Telefon nou penultim model sa se blocheze laughing Recomand hTc desire, sunt multe modele desire, ai de unde alege. Sper ca nu am scris un roman laughing

| Iasmina_Stoian_1996 explică (pentru Shoot97):

Da este aproape nou.
Sincer nu m.ai ajutat cu nimic dar e ok.

| Barnea_David_1990 a răspuns:

Doar cand faci poze sau iti apare si pe meniul principal?

| LTAA a răspuns:

Il cureti

| Iasmina_Stoian_1996 explică (pentru Barnea_David_1990):

Doar cand fac poze.

| Iasmina_Stoian_1996 explică (pentru LTAA):

M.am uitat si as avea ceva pe camera.
Dar cum ajung la ea?

| LTAA a răspuns (pentru Iasmina_Stoian_1996):

Agită un pic, poate cade

| Shoot97 a răspuns:

Daca nu ai fost mai explicita cu ce ai vrea sa te ajut? Am spus si zic din nou samsungul nu este bun happy