| Cristian2322001 a întrebat:

Baiii.....am nevoie urgent de ajutor. Cat costa sa schimbi un soft la un Samsung galaxy j5?!

Răspuns Câştigător
| Adbbmsh a răspuns:

70lei

9 răspunsuri:
| Cristian2322001 explică (pentru Adbbmsh):

Daca le duc garantia ii incalzeste cu ceva?

| Adbbmsh a răspuns (pentru Cristian2322001):

Nici nu stiu. Daca ai garantia, iti pot oferi serviciul acesta in mod gratuit.

| Cristian2322001 explică (pentru Adbbmsh):

Telefonul este rootat laughing) de asta intreb...auzisem ca e acceptat root ul

| Adbbmsh a răspuns (pentru Cristian2322001):

Aaa laughing. Pai cauta pe youtube metode de hard reset

| Cristian2322001 explică (pentru Adbbmsh):

Am incercat serifule interstelar laughing dar problema e d e la cusTom rom..cu soft gresit din aplicatie si telefonul nu porneste deloc si vibreaza doar

| Adbbmsh a răspuns (pentru Cristian2322001):

Eh... Ce sa-ti fac laughing Poate aia de la service nu stiu nici cat tine

| Cristian2322001 explică (pentru Adbbmsh):

Fereasca Dumnezeu =}}}} iubesc telefonul asta...nu pot sta fara el

| Adbbmsh a răspuns (pentru Cristian2322001):

Te cred, dar daca te mananca.

| Cristian2322001 explică (pentru Adbbmsh):

laughing))) ce sa faci...n ai ce sa faci