| Suntsaracnuambani a întrebat:

Daca ați avea un telefon "vechi" cu cat l-ati vinde?

8 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ce înțelegi prin "telefon vechi"?
Pentru unii oameni, un telefon vechi este un Iphone 12.
Pentru alții, un telefon vechi este un Nokia 3310.

Ce crezi, ambele au același preț?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vând cratimă.

| gabicoo a răspuns:

L-aș dona unui sarac care nu are bani! Așa ca tine!
Sărăkie ce ești și troll pe deasupra!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Donație.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Suntsaracnuambani):

În casa am patru telefoane pe care nu prea le folosesc : Huawei P Smart 2019 și Samsung j4+ (2018). Funcționale, unul l-a folosit mama, unul eu pana în 2021 când am cumpărat Samsung A71. Mai am unul Allview s6 Style dar e vintage cu butoane și nu mai pornește ( cred ca are bateria descărcată complet), plus ca mai am un Eboda prin dulap care nici ala nu mai pornește ( cred ca s-a descarcat și lui bateria si trebuie timp sa reîncărcaci).

Nu îți dau nimic, doar ma laud. Astăzi as fi avut trei telefoane funcționale, dar am fost bun cu cineva și am oferit un telefon gratis si ca răsplată : l-a dat de pământ! Asta după ce am pus baterie noua în el, avea folie din sticla pe ecran, iar pe mine m-a ținut 2 ani si încă doi ani l-a folosit și mama. Apoi sa fie stricat în 4 zile.

Răspuns utilizator avertizat
| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

25 de lei