| Xperia a întrebat:

a o replica de iphone 5 achizitionata de pe internet si ma intreb daca e posibil sa fac setarile de la Orange sa mearga wap pe el pentru ca de la servicii clienti mi-au zis sa folosesc iTtunes si nu reusesc nimic... dau funda tongue

1 răspuns:
| AlexelAdii1999 a răspuns:

Din moment ce e o replica, nu are iTunes laughing! Replica aceea imita doar Designul iPhone, nu si aplicatiile sau iTunes! Intra in setarile lui poate gasesti Wap Service, si le poti configura manual!