| Madalidia a întrebat:

Am si eu o replica iphone 5 dual sim...Nu are wi-fi insa nu reusesc sa fac setarile pentru a putea intra pe internet...Ma puteti ajuta? Multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta este dezavantajul replicilor.Trebuia sa te gandesti de mai multe ori inainte sa cumperi asa ceva.Imi pare rau.Nu te pot ajuta.

| horia2012 a răspuns:

Setarile de internet depind de operatorul la care ai cartela.
Du-te la operatorul respectiv si o sa ti le dea. Sau intra pe site-ul lui si poate le gasesti acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca este replica ar fi trebuit sa-ti dea raspunsul. Telefon de pe pluta ai vrut, telefon de pe pluta ai avut. Sper sa fii multumit cu el acum happy

| cristianox10 a răspuns:

Da ia-ti un telefon original nu trebuie sa fie iphone numaidecat pentru ca replicile astea nu au nimic din ce spun sunt chinezarii facute din plastic de prezervative