| Dienutza_3683 a întrebat:

Am și eu o intrebare : Am un iphone 4s, și de curand mi-am pus ios6. Totul e bine pana aici, cu exceptia a catorva lucruri: 1. Mi-a,, disparut,, aplicatia originala youtube asa ca am fost nevoita sa mi-o instalez pe cea din app store 2. Cum imi pot activa siri?( in setari-general - siri >-- asa am vazut intr-un video pe youtube, doar ca la mine nu mai apare partea cu siri laughing ) cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| SpeedTeK a răspuns:

Pai...probabil s-au sters din cauza instalarii IOS-ului, sau poate nu suporta 4s acel IOS, uitate pe hartie, dar daca s-a sters dupa ce ai facut IOS-ul sigur din cauza lui este.

Răspuns utilizator avertizat
| MariaRobert1998 a răspuns:

Siri se activeaza tinand pe apasat pe butonul acela cu patrat si cu ios 6 este adevarat ca nu mai este integrat in ios 6 si ori cum ar fi cei de la Apple o sa faca niste imbunatatiri cu iosul 6