| Karizma a întrebat:

Am IPhone 4( 4.1) si as vrea sa imi instalez aplicatia aceea in care intrebi ceva si iti raspunde(parca,, Siri" ii spune). Am mai vazut-o si in SMOSH si pe net, in pozele de pe facebook.....Am si Cydia si Installous, daca ajuta cu ceva.

Răspuns Câştigător
| SDavidS a răspuns:

Nu il poti instala pe iPhone 4, asta pentru ca exista doar pe iPhone 4S, dar daca vrei un asistant vocal ca siri exista si "Sara" doar daca il faci iPhone-ul tau un jailbreak. Funda?