| GoGuDeLaGaZe a întrebat:

Am și eu o întrebare în legatură cu Orange. Am încarcat cartela PrePay cu 5 euro, și am intrat la Orange Young sa îmi activez o optiune, și am dat să activez, și de 1 oră aștept mesaju de confirmare.Dece nu se activează opțiunea?

2 răspunsuri:
| LordGames a răspuns:

Trebuie sa intri pe internet ca sa-ti activezi optiunea...

| MHems a răspuns:

Bună! Am păţit şi încă mai am probleme cu aşa ceva. În sensul că dădeam confirmarea dea a mi se activa opţiunea, şi am aşteptat 3 zile la rând, dar nimic. Iar de 2 ori mi-au luat banii şi nu mi-au dat nicio opţiune. Indicat e să-ţi activezi opţiune de pe site-ul lor. Uite --> http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html ai mai multe numere la care poţi să suni ex: 205, 215, depinde de ce extraopţiune vrei să activezi! :) PA!