| VisezCuOchiiDeschisi a întrebat:

Am iphone 4s, iar ieri, din plictiseala am facut upgrade iOS 8 fara sa ma gandesc la ce poate urma, sau sa ma interesez. Functioneaza extrem de lent in comparatie cu iOS 7 si sunt dezamagita. Ma poate ajuta cineva? As vrea sa fac downgrade? Sau sa dezintalez iOS 8. Telefonul e luat acum un an, doi. Cand l-am cumparat, avea deja iOS 7, dar si un spatiu de stocare putin mai mic. Va multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| mont a răspuns:

E greu spre imposibil ce vrei tu daca nu ai shsh salvate.

| VisezCuOchiiDeschisi explică (pentru mont):

Ce sunt fisierele shsh? Te referi la toate datele? Ma gandeam ca le-as putea recupera cu icloud

| AtomiX a răspuns:

Sincer sa fiu nu stiu de ce iti merge lent (daca era iPhone 4 atunci da, nu ar fi fost ceva incredibil) poti incerca diferite aplicatii din AppStore gen Task Manager (eu folosesc Battery Doctor si este excelent) pentru a face telefonul sa se miste mai bine. Referitor la ceea ce vrei tu sa faci, "mont" are dreptate. daca nu ai facut un backup inainte de upgrade ma tem ca nu poti face downgrade la IOS 7 sad

| mont a răspuns (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

Ai facut update de iOS din meniul telefonului sau conectandu-l la itunes? Din icloud nici gand.

| VisezCuOchiiDeschisi explică (pentru mont):

Din meniu

| mont a răspuns (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

Atunci cel putin pe moment nu se poate face downgrade. Totusi ar trebui sa iti mearga bine si versiunea asta.

| VisezCuOchiiDeschisi explică (pentru mont):

Nu sunt indeajuns de multumita. In orice caz, mi-am descarcat versiunea ios 7.2.1 in pc pana ma decidlaughing